מחפשים

ברכה

איכותית? אצלינו תמצאו מגוון רחב של ברכות ליום ההולדת ולאירועים מכל הסוגים.

בלוג חג פורים 2013 בפתח - קניית תחפושת

חג פורים 2013 בפתח - קניית תחפושת


חג הפורים מגיע אלינו בצעדי ענק, וזה הזמן לחשוב על תחפושות רעשנים שירים וריקודים. פורים 2013 - אז מה עם התחפושות?

חג הפורים הוא אחד מהחגים האהובים על ילדי ישראל (וגם על המבוגרים, יש לציין), אם לא האהוב שבהם. היום בו אנו כותבים ברכה לפורים לחבר טוב, מחליפים את האני החיצוני שלנו ולובשים זמנית תחפושת שתהפוך אותנו לגיבור על, נסיכה מהאגדות, או מפלצת מפחידה. שנת 2013 הולכת להתאפיין בתחפושות טרנדיות מאוד אשר יביאו עימן הרבה אלמנטים מהקולנוע, או בקיצור - הוליווד הולכת לרוץ חזק השנה. בזמן שתחלקו ברכות לפורים לאנשים האהובים עליכם.

בדומה לכתיבת ברכת פורים טובה, בחירת תחפושת מתאימה יכולה להיות עבודה לא פשוטה. בשנים האחרונות ישראלים רבים בוחרים להזמין את התחפושת שלהם בחו"ל. רבים פונים לאתרים פופולריים כגון eBay ואף Etsy על מנת למצוא מכירות של תחפושות ייחודיות עבודת יד ולהיות בעליהם של תחפושת מיוחדת במינה. כך שאם אין לכם את אורח הרוח (או בקיצור, "כוח") הדרושים לכתיבת ברכה לפורים או ליצירת תחפושת מאפס בעצמכם (תהליך מהנה מאוד יש לציין) - זהו פתרון נהדר, אך עם זאת יהיה ברוב המקרים יקר עד פי שלושה מקניית תחפושת רגילה בישראל. בכל זאת, אתם משלמים על עבודה איכותית וייחודית.

בחנויות המקומיות ובעיקר ברשתות הגדולות נוכל למצוא גם השנה מבחר תחפושות פופולריות, כך שאם חפצה נפשכם בפתרון זול (יחסית) ומהיר, שימו פעמיכם לעבר אחת מהרשתות הגדולות ובחרו לכם תחפושת פורים נהדרת. לבשו אותה, בחרו (או כתבו בעצמכם) ברכות לפורים וצאו לרחובות ולמסיבות אשר מתרחשות ברחבי הערים ותהנו קצת, אין לנו הרבה הזדמנויות לשבור שגרה - מגיע לכם.