מחפשים

ברכה

איכותית? אצלינו תמצאו מגוון רחב של ברכות ליום ההולדת ולאירועים מכל הסוגים.

בלוג טיפים לקניית תחפושת פורים לילדים

טיפים לקניית תחפושת פורים לילדים


פורים מתקרב ובא, זהו חג של שמחה וחג שאותו הילדים מאוד אוהבים ומחכים רק לבחור תחפושת שתדהים את חבריהם.

העלויות בחג זה יכולות להיות גבוהות להורים, כדי לבחור ולצאת בזול הכנו בשבילכם כמה טיפים שיעזרו לכם לעבור את החג בשלום.

- אם יש לכם כמה ילדים, שקלו לשמור את התחפושות שבעתיד יוכלו גם הקטנים להנות מהן.

- נסו להכין לילדכם (אם הוא רוצה כמובן) תחפושת מקורית, כמו למשל: טלוויזיה, מחשב נייד, אייפון וכדומה, הרשימה לא נגמרת וכך גם תחסכו וגם הילד שלכם יהנה מתחפושת מקורית ומדליקה שלא יהיה לאף אחד.

- אם יש לכם מכרים, חברים, דודים, משפחה שאתם מכירים ושעובדים בעבודה מיוחדת שלה בנכם או בתכם רוצה להתחפש (חייל, שוטר, אחות) תוכלו לבקש ולהשאיל חפצים (כובע של שוטר, כומתה, סטאטוסקופ ועוד אביזרים למניהם) לתחפושת והילדים יהיו מאושרים שיש להם את האביזרים המקוריים יותר מאשר לקנות אביזר דמה.

- כאשר אתם קונים תחפושת מקורית נסו לא לכבסה לפחות בפעם הראשונה כי אחרי כביסה החומר שנוגד בעירה רובו יורד ולכן חשוב להשאיר אותו כמו שהוא כדי שבניכם ובנותכם יהיו מוגנים ככל האפשר.

- במידה וילדכם רוצה להתחפש למוצר כל שהוא: קוקה קולה, מעדן או כל מוצר אחר נסו לשלוח לאותה חברה תמונה של ילדכם מחופש ואולי תזכו בשי קטן או מי יודע אולי הוא יככב בפרסומת.

- לפני שמגיע החג, שבוע שבועיים מראש, שבו עם ילדכם ותראו איזה תחפושת הוא רוצה ולאחר מכן עשו סקר קטן היכן המקום הזול ביותר לרכוש בו חומרים ואביזרים. לאחר שתקבלו החלטה, קבעו מראש על סכום מדוייק המוקדש לתחפושת, כך לא תתפתו לקנות דברים לא נחוצים.

- ועוד טיפ אחרון: במידה ויש לכם אביזרים ישנים, דברים שפעם יצאו מהאופנה, נסו להשתמש בהם על מנת להרכיב תחפושת חדשה וטרנדית.

ועכשיו לכו לחגוג!