מחפשים

ברכה

איכותית? אצלינו תמצאו מגוון רחב של ברכות ליום ההולדת ולאירועים מכל הסוגים.

בלוג מדוע אנשים אוהבים לקבל ברכות

מדוע אנשים אוהבים לקבל ברכות


ברכות, מדוע אנשים אוהבים לקבל אותן? ולמה חשוב לתת ברכה מקורית למי שאוהבים?

זה לא משנה באמת אם אנו אנשים חברותיים או שמא מדובר במי שמעדיפים להיות לבד, זה תמיד כייף לקבל את שפע הברכות שיש. השאיפה היא תמיד שכל אחד יצליח וירצה גם לחלק ברכות בכל סיטואציה, אך לקבל את הברכות באירועים ומכל סיבה אפשרית זה מהנה וכייף. לכל מצב שלנו בחיים כמעט ניתן לקבל ברכות ואת הברכות הללו אנו מקבלים או בעל פה או שבכתב, כאשר הכתב הוא לרוב כרטיס ברכה מושקע ומאויר כמו שצריך.

בכל מערכת יחסים זוגית יש שני אנשים האוהבים נורא האחד את השני וכדי לשמר את הרומנטיקה ביניהם תמיד צריך לעשות מחוות נעימות האחד לשנייה. פעם בשנה חוגגים בני הזוג את יום הנישואין ואחד הדברים הבסיסיים שצריך לעשות ביום הזה הוא לשלוח ברכות ליום הנישואין ולא רק בני הזוג לעצמם, אלא גם ילדים אם כבר יש, יכולים לברך את ההורים, אחים, גיסים ועוד. הברכות הללו תמיד מעודדות וגורמות להרגשה טובה.

דוגמא טובה מכיוון אחר היא ברכה לקראת הגיוס. את אותן ברכות גיוס מכירים כל מי שאי פעם הלכו לצבא ואחרים שרצו להביא להם את כל האיחולים האפשריים, בין אם אהבו אותם ובין אם רצו לצחוק עימם. הברכות לגיוס מתייחסות בעיקר להוואי הצבאי ולקשר שלו לחברה והתרבות הישראלית. כל מי שהולך לצבא ומקבל את הברכות האלה יכול להרגיש טוב יותר עם עצמו. אמנם החשיבות של השירות הצבאי גדולה אך כן צריך להמשיך ולעודד את המתגייסים.

סיטואציה שחובקת את כולנו היא ימי הולדת. בכל שנה כל אחד חוגג את יום ההולדת שלו וגם אם אנו מכריזים כי ימי הולדת הם לא משהו שאנחנו אוהבים לחגוג, עדיין בסתר ברכות ליום הולדת תתקבלנה בשמחה. לכולם יש הורים, אחים, חברים, בני משפחה קרובים ורחוקים ולכל אחד יש את הצורך לאחל מזל טוב. לפעמים ברכת יום ההולדת היא רק חיבוק ונשיקה, אך היא אומרת הכל וכבר לא חשוב שום דבר אחר. האהבה שמקרינות הברכות הללו, הכתובות והנאמרות, היא מה שאנו צריכים באמת ולא נראה שיש לכך תחליף. 

נכון שגם בימי נישואים, גם לקראת הגיוס ואפילו בימי ההולדת מחכים למתנות, אך עדיין יש מקום של כבוד לברכות הללו, בכל גיל.